„Вихрен“ победи „Брегалница – „Щип“ с 1:0 в Склаве

4
473

В третия си контролен мач от зимната подготовка отборът на „Вихрен“ премери сили с македонския „Брегалница“ –  Щип. През първата част на срещата беше отбелязан само един гол. Това стана в 38-ма минута, когато отлично
играещият в този двубой Влади Златинов от фаул извиси топката над изградената стена от македонските футболисти и топката се спря в мрежата за 1:0.
След почивката извършените смени в двата отбора се отразиха съществено на качеството на игра. Само по едно голово положение сътвориха двата тима, като за
„Вихрен“ пропуск направи Влади Златинов, а за „Брегалница“ – Иван Митров. Силно впечатление направи на присъстващите на стадиона, че треньори и футболисти на двата отбора поздравиха Ивайло Младенов за реално съдийство,  и асистентите му Калоян Кацаров и Васил
Байрактарски. Ненапразно Ивайло Младенов се смята за един от най-перспективните арбитри в момента.